Haberler
Bölüm Başkanımız Doç. Dr. Fulya Bayraktar 30 Nisan Perşembe günü İstanbul'da Saray Koleksiyonları Müzesi'nde Cenan Vakfı tarafından düzenlenen "Bir Yirminci Asır Münevveri: Kenan Rifai" sempozyumuna bir bildiri ile katılmıştır.
...
Bölüm Başkanımız Doç.Dr. Fulya Bayraktar 21 Mart Cumartesi günü, Kurtuba Kitabevinde düzenlenen söyleşi ve imza günü etkinliğine katıldı, Gabriel Marcel üzerine bir konferans verdi ve kitabını imzaladı.
...
Bölüm Başkanımız Doç.Dr. Fulya Bayraktar dördüncüsü İstanbul'da düzenlenen TÜRYAK Uluslararası Uzun ve Aktif Yaşam Kongresi'ne ( IV. TURYAK International Congress On Longevity), "Yaş Almanın Metafizik Anlamı Üzerine (On the Methaphysical Meaning of Aging)" başlıklı bir bildiri ile konuşmacı olarak katıldı.
...
Bölüm Başkanımız Doç. Dr. Fulya Bayraktar, 07 Mart 2015 Cumartesi günü İstanbul- CNR Kitap Fuarında "Bağlanma Hürriyeti" adlı kitabının imza günü etkinliğine katıldı.
...
Bölüm Başkanımız Doç. Dr. Fulya Bayraktar "Ortak Yaşama Kültürü ve Felsefesi Seminerleri" kapsamında gerçekleştirilen Panele davetli konuşmacı olarak katıldı.
Bölüm Başkanımız Doç. Dr. Fulya Bayraktar,  Türk Felsefe Derneği tarafından düzenlenen "Ortak Yaşama Kültürü ve Felsefesi Seminerleri" kapsamında 16 Ocak 2015 tarihinde Antalya'da Akdeniz Üniversitesi 'nde gerçekleştirilen Pane...
Bölümümüz Araştırma Görevlisi Zeliha Kayahan'ın 2. kişisel "Varyasyonlar II / Variations II" isimli Gravür sergisi Ankara Kuğulu Sanat Galerisinde açılmıştır.
...
"Birden Tasarım" isimli Desen dersi dönem sonu sergisi açıldı.
...