Haberler
Bölüm Başkanımız Doç.Dr. Fulya Bayraktar 21 Mart Cumartesi günü, Kurtuba Kitabevinde düzenlenen söyleşi ve imza günü etkinliğine katıldı, Gabriel Marcel üzerine bir konferans verdi ve kitabını imzaladı.
...
Bölüm Başkanımız Doç.Dr. Fulya Bayraktar dördüncüsü İstanbul'da düzenlenen TÜRYAK Uluslararası Uzun ve Aktif Yaşam Kongresi'ne ( IV. TURYAK International Congress On Longevity), "Yaş Almanın Metafizik Anlamı Üzerine (On the Methaphysical Meaning of Aging)" başlıklı bir bildiri ile konuşmacı olarak katıldı.
...
Bölüm Başkanımız Doç. Dr. Fulya Bayraktar, 07 Mart 2015 Cumartesi günü İstanbul- CNR Kitap Fuarında "Bağlanma Hürriyeti" adlı kitabının imza günü etkinliğine katıldı.
...
Bölüm Başkanımız Doç. Dr. Fulya Bayraktar "Ortak Yaşama Kültürü ve Felsefesi Seminerleri" kapsamında gerçekleştirilen Panele davetli konuşmacı olarak katıldı.
Bölüm Başkanımız Doç. Dr. Fulya Bayraktar,  Türk Felsefe Derneği tarafından düzenlenen "Ortak Yaşama Kültürü ve Felsefesi Seminerleri" kapsamında 16 Ocak 2015 tarihinde Antalya'da Akdeniz Üniversitesi 'nde gerçekleştirilen Pane...
Bölümümüz Araştırma Görevlisi Zeliha Kayahan'ın 2. kişisel "Varyasyonlar II / Variations II" isimli Gravür sergisi Ankara Kuğulu Sanat Galerisinde açılmıştır.
...
"Birden Tasarım" isimli Desen dersi dönem sonu sergisi açıldı.
...
Seminer : "Sanatı Nasıl Anlamalıyız"
Bölüm Başkanımız Doç. Dr. Fulya Bayraktar 20 Aralık 2014 tarihinde Altındağ Belediyesi Kabakçı Konağında "Sanatı Nasıl Anlamalıyız" konulu bir konferans verdi.   ...
Ortak Yaşama Kültürü ve Felsefesi Seminerleri
Bölüm Başkanımız Doç.Dr. Fulya Bayraktar 18 Aralık 2014 tarihinde Türk Felsefe Derneği tarafından düzenlenen "Ortak Yaşama Kültürü ve Felsefesi Seminerleri" çerçevesinde Bartın Üniversitesinde bir panelde"Ortak Ya...
İmza Günü : Doç. Dr. Fulya Bayraktar'ın "Bağlanma Hürriyeti" Adlı Kitabı
Bölüm Başkanımız Doç. Dr. Fulya Bayraktar 12 Kasım 2014 tarihinde İstanbul Caddebostan Kültür Merkezinde "Bağlanma Hürriyeti" adlı kitabı için düzenlenen imza gününe katıldı. Aynı konu üzerine bir konferans verdi ve kit...
Bölümümüz Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fulya BAYRAKTAR'ın "Bağlanma Hürriyeti" isimli yeni kitabı Aktif Düşünce Yayınları tarafından yayımlandı.
...