Haberler
Bölüm öğretim elemanlarımızdan dünya kadınlar gününe özel sergi...
Dünya kadınlar gününe özel, Gazi Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi ve Romanya Büyükelçiliği’nin ortaklaşa düzenlemiş olduğu “34 Kadın 34 Dünya” isimli karma sergide bölüm öğretim elemanlarımızdan Doç. Dr. Deni...
Bölüm Başkanımız Doç. Dr. Fulya Bayraktar, 16-17 Ekim 2015 tarihlerinde Manisa'da gerçekleştirilen "Uluslararası Yunus Emre Sempozyumu"na "Yunus'ta Bağlanma" konulu bir bildiri ile katıldı.
...
Bölüm Başkanımız Doç. Dr. Fulya Bayraktar, 7-8-9 Ekim 2015 tarihlerinde Kırıkkale Üniversitesi'nde gerçekleştirilen "Felsefe ve Ölüm" temalı 4. Ilgaz Felsefe Günleri Sempozyumu'na, "Ölmeden Önce Ölmek" konulu bir bildiri ile katıldı.
...
Öğretim Üyemiz Doç. Dr. Bülent Salderay Kıbrıs'ta Kişisel Sergi Açtı.
...
Öğr. Gör. Yılmaz Çıracıoğlu'nun ikinci kişisel sergisi açıldı!
Öğr. Gör. Yılmaz Çıracıoğlu'nun Anatalya Arkeoloji Müzesi'nde 01/08/2015 tarihinde açılan "evler evreler" isimli resim sergisi 15/08/2015 tarihine kadar sanat severlere açık olacaktır. Sergiyi online gezmek için: http://www....
Bölüm Başkanımız Doç. Dr. Fulya Bayraktar 30 Nisan Perşembe günü İstanbul'da Saray Koleksiyonları Müzesi'nde Cenan Vakfı tarafından düzenlenen "Bir Yirminci Asır Münevveri: Kenan Rifai" sempozyumuna bir bildiri ile katılmıştır.
...
Bölüm Başkanımız Doç.Dr. Fulya Bayraktar 21 Mart Cumartesi günü, Kurtuba Kitabevinde düzenlenen söyleşi ve imza günü etkinliğine katıldı, Gabriel Marcel üzerine bir konferans verdi ve kitabını imzaladı.
...